Antud leheküljel leiad GuruCMS sisuhaldustarkvara juhendi, ülevaate uuendustest ning üldiseid soovitusi kodulehe sisu loomise osas.

GuruCMS on New Media Guru OÜ poolt loodud sisuhaldutarkvara. Sisuhaldustarkvara on tarkvara, mille abil on võimalik luua ja muuta veebilehe sisu. 2012. aasta sügisel valmis meie tarkvarast versioon 3.0.5.

Antud lehekülje paremas ääres näed juhendi sisukorda, mis kordub ka vasakus menüüs - selle järgi saad valida Sind huvitava osa juhendist.

Kuidas õppida sisuhaldustarkvara kasutamist?

  1. Alustuseks loe läbi Sissejuhatuse osa. See koosneb neljast osast: esiteks, üldine info GuruCMS kohta; teiseks, sõnastik, mis aitab mõista juhendis kasutatavaid mõisteid; kolmandaks, seletus selle kohta, kuidas sisse logida ning viimasena kiire ülevaade sisuhaldustarkvara ülesehitusest.
  2. Nüüd, kui oled sisse loginud, on sobiv aeg teha endale oma konto, mille alt saad edaspidi sisse logida. Selleks tutvu mooduliga "Kasutajad".
  3. Kui oma konto olemas, on vaja järgmisena hakata looma oma veebilehe sisu. Enne kui saad seda teha, peab looma struktuuri. Piltlikult öeldes on struktuur justkui raamaturiiul, millele saad hakata hiljem lisama raamatuid ehk sisu. Struktuuri loomiseks on vaja osata mooduli "Struktuur" kasutamist.
  4. Enne, kui alustad tööd sisuga, tutvu sissekannete lisamise juhendiga ning vaata, kuidas sissekannete loetelud välja näevad.
  5. Nüüd oled valmis lisama sisu. Peaksid tutvuma nende moodulitega, mis on Sinu sisuhaldustarkvara paketis. Kõikides pakettides on kindlasti olemas moodul "Tekstid" - seega võid alustada sellest.
  6. Kui "Sisu" osa moodulitega oled tutvunud, siis lõpetuseks võid vaadata läbi ka "Üldsätted" osa moodulid ning tutvuda moodulite seadistustega
 

Juhendi sisukord

Sissejuhatus

Sissekande lisamine ja muutmine

Sissekanete loetelu

Struktuur

"Sisu" moodulid

"Veebipood" moodulid

"Üldsätted" moodulid

Moodulite seadistused

© New Media Guru OÜ